www.cvonline.hu

Minőségügyi vezető

  • A hirdetés 486 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

 Vállalatunk munkaerőközvetítéssel foglalkozik.

Gyártási tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk autóipari tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A vállalat quality rendszerének teljeskörű felügyelete, fejlesztése, minőségi célok meghatározása és megvalósítása egy 10 fős csapattal együtt (MEO, vevői kapcsolattartók)
Hibák kivizsgálása, megfelelő intézkedések hozása, 8D dokumentáció kezelése, kitöltése
A vevői elégedettség folyamatos mérése, elemzése, a vevői elégedettség növelésére tett intézkedések kidolgozása és megvalósulásának ellenőrzése
A vevői érdekek (mind külső, mind belső) képviselete a cégen belül
Feladata a cég minőségirányítási rendszerének működtetése, minőségügyi kézikönyv kezelése, rendszeres felülvizsgálata;
A beszállítói reklamációk indítása, kezelése a hozott intézkedések ellenőrzése, a beszállítói auditok elvégzése
Új termékek bevezetése esetén a minőség tervezés koordinálása, a vevői igények megismerése és ezek bevezetése (folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel a szükséges dokumentációk, információk tisztázása és beszerzése és ezeket a megfelelő területek rendelkezésére bocsátása)
Gondoskodik dolgozók felkészültségének és tudatosságának felméréséről, fenntartásáról és fejlesztéséről
Koordinálja a Minőségbiztosítók munkáját, kiosztja a feladatokat, és számon kéri azok végrehajtását, gondoskodik felkészültségükről és motiváltságukról
Általános beszámolási kötelezettsége van az Ügyvezető igazgató felé

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség
Min. középfokú német nyelvtudás
Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Előny:

Angol nyelvismeret
Vezetői tapasztalat
ISO/TS 16949, ISO 9001 ismeret

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Bejárás teljes támogatása
Motiváló bérezés

Helyek Bicske
Tatabánya
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség