www.cvonline.hu
Minőségügyi vezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.24.
Hirdetés azonosító: 908404
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Most induló, elektronikai termékek összeszerelésével foglalkozó nemzetközi ügyfelünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióra:

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

A leendő kolléga feladatai a következők lesznek:
- a vállalati és vevő követelményeknek megfelelő minőségbiztosítási folyamatok, célszámok és KPI mérőszámok kidolgozása és integrálása a termelési folyamatokba
- a minőségbiztosítási területen dolgozó csapat szakmai vezetése
- a minőségügyi folyamatokkal kapcsolatos vevői reklamációkezelés irányítása
- a problémák meghatározása, megoldásuk kezelésére akciótervek kidolgozása
- minőségjavító projektek irányítása
- minőségbiztosítási rendszer operatív irányítása
- NPI projektekben való aktív részvétel
- vevői auditok megszervezése, azokban aktívan való részvétel

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Követelmények
- egyetemi vagy főiskolai végzettség (preferáltan minőségbiztosítás szakriány)
- minimum 5 éves gyártásban szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
- vezetői attitűd
- tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- kiváló kommunikációs készség és magabiztos prezentáló képesség
- ügyfélközpontú gondokodásmód