www.cvonline.hu

Minőségügyi vezető

  • A hirdetés 524 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk jelöltet egy autóipari termékek gyártásával foglalkozó multinacionális Vállalat részére:

Pozíció leírása:

A beszállított alkatrészek megfelelő minőségének folyamatos biztosítása.
Minőségügyi mérnökség munkájának összefogása, operatív és stratégiai szinten is.
Részvétel a beszállítók kiválasztásában.
Megelőző akciók kidolgozása és véghezvitelének ellenőrzése.
Vevői reklamációk kezelése.
Beszállítók fejlesztése, minőségük kontrollja.
Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal.
Riportolás a gyárigazgató részére.

Követelmények:

Minőségügyi vezetői tapasztalat, lehetőség szerint autóipari gyártó vállalatnál.
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
Kiváló kommunikációs és vezetői képesség.
Hosszú távú elköteleződés.

Munkavégzés helye:

Győr-Veszprém régió

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Vállalati autó, cafeteria, versenyképes bérezés.

Helyek Veszprém
Veszprém
Győr
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Vevői minőségbiztosítási mérnök - Győr (Referenciaszám: KJ-1115)

Man at Work Kft.

Elvárások: Felsőfokú műszaki szakirányú végzett...
Győr-Moson-Sopron

Vevői minőségbiztosítási mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-1495)

Feladatok: Belső és külső reklamációk feldolgoz...
Veszprém

TEAM LEADER - GYŐR

Get Work Trend Kft

TEAM LEADER - GYŐR   KERESEL EGY VÁLTOZATOS MUN...
Győr