www.cvonline.hu

Minőségügyi Vezető

  • A hirdetés 845 napja lejárt

Fejér megyei multinacionális autóipari partnercégünk megbízásából keresünk Minőségügyi Vezető kollégát.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:

  • Kezeli a felelősségi körébe tartozó gyártósorokkal/termékcsoportokkal kapcsolatban felmerülő minőségügyi kérdéseket;
  • A vevői, beszállítói és vállalatközi reklamációk kezelése;
  • Hibaelemző, problémamegoldó, megelőző intézkedések végrehajtása Pareto, Ishikawa, 5Why, 8D stb. módszerekkel;
  • Termék auditokra való felkészülés;
  • Minőségi folyamatok javítása, termékek és beszállítók fejlesztése;
  • Biztosítani és naprakészen kell tartani a termék- és folyamatdokumentációkat;
  • Mérési és elemzői eszközök meghatározása. A labor és a folyamatmérnökség munkájához szükséges eszközök rendelése;
  • MSA tanulmány készítése és elemzése;
  • A folyamat kapacitásának ellenőrzése, és javító intézkedések meghatározása;
  • A munkavállalók képzése a termékminőséggel és termékspecifikus követelményekkel kapcsolatban,
  • Non-konform termékek (nyersanyagok, félkész és késztermékek) esetén a szállítmányok leállítása, selejtezési folyamat irányítása.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Főiskolai vagy Egyetemi végzettség.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi végzettség;
  • Tárgyaló képes angol nyelvtudás;
  • Autóipari minőségbiztosítási rendszerek ismerete,ISO/TS16949 auditori tapasztalat;
  • Új szabványok (ISO26262 munkafolyamatok) integrálása;
  • ISO14001 és OHSAS 18001 szakmai ismerete.

Előny:

  • Kommunikáció képes német nyelvtudás;
  • VDA, FIEV ismerete.

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: M02mv

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator