www.cvonline.hu

Minőségügyi vezető

  • A hirdetés 1128 napja lejárt

A J. H. Ziegler cégcsoport műszaki textíliákat gyárt autóipari- és egyéb ipari felhasználásra németországi Achern és Lambrecht, valamint Magyarországon bábolnai telephelyein. Erőteljes növekedésünket szeretnénk a jövőben is tovább folytatni.

 A társaság további fejlődésének biztosítása érdekében magyarországi telephelyünkre, fiatalos csapatba azonnali belépéssel keresünk

Feladatok:

  • Kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal minőségügyi témakörökben
  • Vevői és beszállítói reklamációk kezelése (8D riport)
  • Vevői webes portálok, felületek kezelése
  • Cikktörzsek és adatok feldolgozása, ápolása a Navision vállalatirányítási rendszerben
  • Vizsgálati jegyzőkönyvek, adatlapok és specifikációk elkészítése
  • Ellenőrzési tervek, egyéb szükséges dokumentumok (Excel) és kimutatások készítése
  • Új projektek, termékek bevezetésének felügyelete, együttműködve a fejlesztéssel és a gyártással
  • Elsőminta-jegyzőkönyvek készítése
  • Auditok lebonyolítása ISO 14001 környezetirányítási és ISO/TS 16949 autóipari szabvány szerint
  • A minőségbiztosítási kollégák, beosztottak konzekvens és szakmai irányítása
  • Mutatószám- és vizualizálási rendszer kiépítése
  • A meglévő minőségbiztosítási rendszer továbbfejlesztése (KVP/CIP)
  • A minőségtudat fejlesztése a vállalat minden szintjén

Elvárások:

  • Abszolvált felsőfokú végzettség
  • Autóipari minőségbiztosításban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • ISO/TS 16949 autóipari szabvány elméleti és gyakorlati ismerete
  • Minőségügyi eszközök, úgy mint FMEA, hibafa/gyökérok-elemzés, 5S, Kaizen ismerete és magabiztos használata
  • Többéves vezetői tapasztalat
  • Magas szociális kompetencia és csapatjátékos jellem
  • Elkötelezettség, megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés, érvényesülési képesség, felelősségvállalás
  • Magabiztos MS-Office használat és vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kommunikatívitás
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • cafeteria
  • stabil munkahely
  • modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • kihívásokkal teli munkakör
  • változatos feladatok és projektek

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel az alábbi címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol