www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

Régió:

Szabolcs-Szatmár-Bereg

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 778501
lejárt

  Megbízónk egy piacvezető multinacionális gyártócég Észak-Kelet-Magyarországon.
Minőségbiztosítási osztályuk élére keresünk szakembert számukra az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségügyi részleg munkájának koordinálása (~12 fő)
  • Minőségügyi rendszer karbantartása és fejlesztése (ISO 9001)
  • Javító és megelőző intézkedések meghozatala
  • Minőségügyi jelentések készítése
  • Reklamációk kezelése
  • Partnerekkel való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Műszaki végzettség, diploma megléte
  • Legalább 5-6 éves minőségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat ( ISO 9001)
  • Vezetőként szerzett tapasztalat gyártó környezetben
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás, mely a napi munkavégzéshez szükséges
  • Határozott és felelősségteljes hozzáállás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria, és bónusz rendszer várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Pozíció területei:

  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségügyi vezető
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Gyártásközi minőségbiztosítás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Beszállítói minőségbiztosítás / SQA
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Egyéb
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Vevői minőségbiztosítás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségirányítás / Rendszerek

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai angol és magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió