www.cvonline.hu

Minőségügyi vezető

  • A hirdetés 1089 napja lejárt

 Az STI Csoport, amely Európa egyik piacvezető vállalata a hajtogatott kartonok gyártásában, a kecskeméti STI Petőfi Nyomdába keres elkötelezett munkavállalót az alábbi pozícióba:

Minőségügyi vezető (QA manager)

Elvárás:

  • Műszaki és/vagy minőségügyben szerzett felsőfokú végzettség
  • ISO szabványok ismerete
  • Tapasztalat az adott területen és vezetői gyakorlat
  • Határozottság, kiváló problémamegoldó készség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú üzleti gondolkodás
  • Felhasználó szintű Office ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Feladatok:

  • A minőségstratégia folyamatos fejlesztése
  • A minőségbiztosítási rendszer működtetése és folyamatos fejlesztése
  • Termék minőségszint folyamatos fejlesztése
  • 20 fős minőségbiztosítási csoport vezetése
  • Beszállítói és vevői kapcsolattartás  minőségbiztosítás területen
  • Vevői reklamációk kezelése
  • A belső minőségi problémák kezelése
  • A minőségügyhöz tartozó projektek koordinálása, vezetése, ellenőrzése
  • A belső laboratórium munkájának felügyelete
  • Technológia fejlesztő projektek koordinálása
  • 8D riportok koordinálása
  • Belső és külső auditok vezetése
  • A minőségügyi oktatások koordinálása
  • Kapcsolattartás az STI csoport minőségbiztosítási vezetőjével
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, multinacionális környezet
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Átlagon felüli béren kívüli juttatások

Előny:

  • Nyomda és/vagy csomagolóanyag ipari jártasság
  • Német nyelv ismerete
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Elérhetőségek:

Fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzokat várunk a következő elérhetőségekre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő