www.cvonline.hu

Minőségügyi vezető

  • A hirdetés 1226 napja lejárt

Feladatok

  • A cég minőségbiztosítási rendszerének működtetése, felügyelete.
  • Minőségi ellenőrzési munkák megszervezése, delegálása, felügyelete.
  • Vevői változtatási igények koordinálása, minőségtervezés, vevői auditokon részvétel.
  • Reklamációk kezelése, problémák megoldása csapatban.
  • Részvétel a beszállítók kiválasztásában, beszállítók minőségügyi felügyelete, minősítése, beszállítói auditok lefolytatása.
  • Minőségpolitikai célok elérésének támogatása, adatszolgáltatás, dokumentációkezelés.
  • Riportolás a global minőségirányítási igazgató számára.

Elvárás

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai diploma
  • 2-4 év minőségügyi vezetői tapasztalat
  • Gyártó/termelő környezetben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási angol nyelvtudás
  • HACCP ismeret
  • EHS ismeret

Értékelt kvalitások

  • Német nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó
  • Cafetéria