www.cvonline.hu

Minőségügyi vezető

  • Frissítve 52 napja

Megbízható, stabil háttérrel rendelkező, egyedi gépek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vállalat minőségügyi területének teljes körű koordinálása, vezetése

  • 4 fő közvetlen irányítása

  • Auditálások vezetése

  • Reklamációk kezelése

  • Minőségügyi dokumentációk készítése

  • Jelentések, beszámolók készítése

Elvárás:

  • Felsőfokú műszaki vagy szakirányú végzettség,

  • Magas fokú készség az együttműködésre és csapatmunkára

  • Jó kapcsolattartó és kommunikációs képesség

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben és területen szerzett tapasztalat

  • Francia és/vagy angol és/vagy német középfokú kommunikációs szintű aktív nyelvtudás

  • Auditálási képzettség, tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Biztos vállalati háttér

  • Versenyképes fizetés

  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Bács-kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.