www.cvonline.hu

Minőségügyi vezető

  • A hirdetés 445 napja lejárt

Kiskőrösi Agro Line Kft, gépgyártó vállalkozás

minőségügyi vezető

munkatársat keres azonnali kezdési lehetőséggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai, vezetői tapasztalat
  • Legalább alapfokú német nyelvismeret
  • Minőségügyi eszközök és technikák ismerete
  • Jó kommunikációs készség

Főbb feladatok, munkák:

  • Laboratórium és a minőségellenőrök tevékenységének szervezése és vezetése
  • Termékcsoportok/gyártási folyamatok felügyelete minőség szempontjából
  • Jelentések/riportok/elemzések készítése, valamint helyesbítő- és megelőző intézkedések meghozatala
  • Minőségügyi folyamatok fejlesztése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Önálló munkavégzés
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német