www.cvonline.hu
Minőségügyi vezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.05.06.
Jelentkezési határidő: 2016.05.07.
Hirdetés azonosító: 1033116
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Stabil piacú termékkel és kellemes vállalati kultúrával rendelkező könnyűipari partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba Dél-Pest megyébe:

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ
- Kb. 20 fős minőségbiztosítási csapat vezetése
- Belső auditok végrehajtása és vevői auditokon a cég képviselete
- Beszállítói minőségügyi problémák kezelése
- Nemzetközi minőségügyi szabványok és rendszerek (ISO 9001, IQRS) bevezetése és fenntartása

Követelmények
- Legalább 5 év minőségirányítási területen szerzett vezetői tapasztalat
- Műszaki egyetemi végzettség (előny: minőségügyi szakirány)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Határozott, dinamikus személyiség

- Versenyképes juttatási csomag
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség
- Ideális a pozíció olyan tapasztalattal rendelkező szakemberek részére, akiknek jelenlegi munkahelyükön nincs előrelépési lehetőségük vagy szeretnének nagyobb létszámú csapat irányításában is tapasztalatot szerezni.

Egyéb hasonló állások Önnek
Data Network Designer

Trenkwalder Kft

 On behalf of our world-wide multinational Clie...
Budapest

Könyvvizsgáló

Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgá...
Budapest

Production planner

Work Force Kft.

Német anyavállalattal rendelkező autóipari gyár...
Veszprém, Veszprém