www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1015706

Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az adott termelési egység minőségügyi folyamatinak irányítása
  • Az adott területhez tartozó minőségügyi csapat vezetése és irányítása (gyártás, mérőlabor, vevői kapcsolattartás)
  • Közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel a meglévő és új termékeknél
  • Az ISO/TS 16949 minőségügyi rendszerek szerint történő megfelelőség biztosítása az adott termelési egységben
  • A minőségügyi mutatók, KPI-ok fejlesztése, javítása
  • Projektekben történő közreműködés
  • Az irányítása alá tartozó mérnökök, ellenőrök szakmai fejlődésének biztosítása
  • Dokumentáció, riportok készítése, prezentálása a MNG felé
  • Társosztályokkal, menedzsmenttel történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több év minőségügy területén szerzett tapasztalat, vezetői tapasztalat előny
  • Autóipari szabványok ismerete ISO/TS 16949
  • Minőségügyi technikák, módszerek ismerete (PPAP, MSA, SQC, SPC, 8D)
  • LEAN módszerek ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német vagy francia nyelvismeret előny
  • Erős szervező és problémamegoldó képesség
  • Jó tárgyaló, együttműködési és meggyőző készség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ, Veszprém megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország