www.cvonline.hu

Minőségügyi vezető

  • A hirdetés 441 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális, a világ több országában is sikeresen működő gyártó vállalathoz keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Minőségirányítási rendszer működtetése az ISO/TS 16949 szabvány szerint;
Minőségcélok, minőségtervek készítése, felügyelete;
Reklamációk (vevői/szállítói) hatékony kezelése;
Vevői reklamációk minimalizálása;
Vevői/beszállítói/belső auditokon való aktív részvétel;
Beszállítók fejlesztése;
Minőségügyi rendszerre vonatkozó javító, helyesbítő intézkedések megtétele;
Szervezetfejlesztési feladatok elvégzése;
PPAP mintázások végrehajtása és dokumentálása;
Minőségügyi terület munkatársainak irányítása, motiválása;
Riportolás a gyárigazgató részére.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (mérnöki v. műszaki menedzseri diploma)
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Minőségügyi vezetői tapasztalat - lehetőség szerint autóiparban

Munkavégzés helye:

Vas megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kiemelkedő bérezés
Jó csapat
Kihívásokkal teli munka

Helyek Sárvár
Győr
Zalaegerszeg
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség