www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (Autóipar, Önálló termelési egység)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 970137

Komárom-Esztergom megyei, neves autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Vezeti az adott termelési egység minőségügyi csapatát
  • Belső- , külső auditra való felkészítések koordinálása a területen
  • Gyártási folyamatok támogatottságának biztosítása
  • Folyamatosan fejleszti a vevőinkkel való kapcsolatot
  • Aktívan támogatja az előforduló reklamációk kapcsán szükséges gyökér-ok elemzéseket és végrehajtatja a javító-megelőző intézkedéseket
  • Beszállítók kezelése és fejlesztése
  • Aktív részese a Lean gyártási folyamatok bevezetésének és fenntartásának az üzemegységen belül
  • Lean Work Shop –ok vezetése és erőforrásokkal való támogatása, valamint új oktatók kinevelésének biztosítása
  • Új termék bevezetése, vagy termékmódosítás esetén koordinálja a folyamatok kialakítását, illetve megfelelő erőforrásokkal támogatja és felügyeli a projektet

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügy területén szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Autóipari követelmények alapos ismerete
  • Erős angol nyelvtudás
  • Erős számítógép-kezelői ismeret
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Vevőközpontú szemléletmód

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (Autóipar, Önálló termelési egység), Komárom-Esztergom megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország