www.cvonline.hu

Minőségügyi Vezető – Quality Manager

  • A hirdetés 1220 napja lejárt

 Nyíregyházi székhelyű, olasz tulajdonú multinacionális cég magyarországi leányvállalata új munkatársat keres a következő pozícióba:

Az új munkatárs feladatai:

  • Minőségirányítási rendszer működtetése
  • Minőségügyi dokumentációk kezelése
  • Minőségügyi jelentések készítése
  • Új termékek bevezetésének támogatása, koordinálása
  • Vevői követelmények teljesülésének biztosítása
  • Vevői és beszállítói reklamációk kezelése, kivizsgálása, nyomon követése
  • Minőségirányítási mérnökök és ellenőrző munkájának koordinálása
  • Folyamatfejlesztési javaslatok megtétele, javító intézkedések végrehajtásának kialakítása

Elvárások:

  • Minőségügyi mérnök vagy mérnöki végzettség
  • 4-5 év gyártás területen szerzett tapasztalat (fémipari tapasztalat előnyt jelent)
  • 2-3 év vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Angol kommunikáció szintű ismerete (napi szintű kapcsolattartás az olaszországi kollégákkal)
  • Műszaki rajzok olvasása
  • alapvető LEAN ismeretek
  • Fémmegmunkálási és szerelési folyamatok ismerete előnyt jelent
  • Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló hibaelemző és folyamatelemző képesség
  • Megoldásokban gondolkodó, proaktív személyiség
  • Gyakorlatias megközelítés
  • Talpraesett, dinamikus hozzáállás
  • Kiváló technikai szemlélet
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Munkavégzés egy fiatalos csapatban, nemzetközi környezetben

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amennyiben megfelel a hirdetésbe megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a bruttó fizetési igénnyel és egyéb elvárásaival az alábbi email címre küldje el.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő