www.cvonline.hu

Minőségügyi vevői kapcsolattartó mérnök

  • A hirdetés 710 napja lejárt

Feladatok:

  • Vevői/beszállítói reklamációk, kezelése,
  • Korszerű minőségtechnikák alkalmazása,
  • Társosztályokkal és az anyavállalattal való együttműködés,
  • Aktív részvétel a vevői látogatásokon/auditokon és a minőségügyi megbeszéléseken,
  • Belső hibák rendszeres kiértékelése, Pareto szerint intézkedési akciók indítása,
  • Aktív részvétel a minőség folyamatos fejlesztésében,
    • Bemintázási dokumentációk összeállítása.

Elvárás:

  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség,
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat,
  • Aktuális minőségirányítási rendszerek (ISO/TS, ISO 9001) ismerete, korszerű minőségügyi technikák és eszközök (APQP, FMEA, SPC, MSA, PPAP, Halszálka, 5M, KVP) alkalmazásának ismerete.
  • Önálló munkavégzés, kiváló kommunikáció és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret
  • Autóipari sorozatgyártásban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés (megegyezés szerint)

Munkavégzés helye: Bács-kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.