www.cvonline.hu
Minőségügyi termékmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.09.19.
Hirdetés azonosító: 1076465
lejárt

Autóiparban tevékenykedő Partnerünk számára keresünk szakmailag motivált, agilis jelöltet az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Új termék bevezetése és meglévő termékek módosítása
  • Akciótervek kidolgozása a termék árának és minőségének javítása érdekében
  • Vevőkkel való egyeztetés probléma esetén
  • A termék gyártásának folyamatoptimalizálása
  • "Best practice" gyártási folyamatok és eljárások optimalizálása, fejlesztése
  • Gyártósorok támogatása (fókuszálva a minőség javítására, maximális vevői elégedettségre, termék költségek csökkentésére)
  • Hatékony dokumentálási és ellenőrzési rendszerek kialakítása, használata és fenntartása
  • Támogatás gyártó, összeszerelő berendezések és technológiák tervezésében, megépítésében

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • 5+ év autóipari cégnél szerzett szakmai tapasztalat gyártás és minőségügy területén
  • Vevőkkel való kapcsolattartásban való jártasság
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Forrasztási ismeret, tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Megbízható, stabil háttér

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.