www.cvonline.hu

Minőségügyi technikus

  • A hirdetés 601 napja lejárt

A Patec Precision Kft-hez keresünk

Minőségügyi technikusi

munkakörbe dolgozót!

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki szakvégzettség (érettségi+technikum)
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent.
  • Minőség ügyben szerzett tapasztalat (fémipar előnyt jelent)
  • Középfokú angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez szükséges)
  • a minőségellenőr és csomagolók vezetése és ellenőrzése
  • biztosítani, hogy a nyomtatványok helyes (valós adatokkal való) kitöltését
  • biztosítani a termékek nyomon követését
  • biztosítani, hogy a gépkezelők megfelelően kezelik a veszélyes hulladékot
  • a gyártási közi adatok feljegyzése/dokumentálása
  • a problémák lehetséges okozójának a kivizsgálása
  • vevői reklamációk kivizsgálása
  • az ISO90001, ISO/TS16949 és ISO14001 követelményeit, ismerni és betartani.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Méréstechnikai ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Folyamatos felelősség, problémamegoldási lehetőség;
  • utazási költségtérítés Mt. szerint
  • Határozatlan idős szerződés
  • Cafeteria próbaidő letelte után

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő