www.cvonline.hu

Minőségügyi technikus

  • A hirdetés 572 napja lejárt

A Freudenberg Konszern Péceli Gyáregysége

felvételt hirdet, német-japán autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő dinamikusan növekvő csapatának erősítésére az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártósoron összeszerelt alkatrészek (gyártás közbeni és utáni) ellenőrzése.
  • Termékek minőségéről nyilvántartások vezetése.
  • Selejt statisztika készítése.
  • Hibaelemzések készítése, értékelése, intézkedések meghozatala, gyártási selejtek analízise.
  • Gyártási és termékkezelési utasítások, vizsgálati specifikációk készítése, ellenőrzése.
  • Az előírások végrehajtásának betartatása a gyártás területén.
  • Közreműködés a hibamegbeszéléseken, közreműködés az intézkedések meghozatalában a hiba újbóli fellépése ellen.
  • Zárolások ügyintézése, hibás termékek megjelölésének és elkülönítésének betartatása, ellenőrzése.
  • Napi auditok végrehajtása.
  • Részvétel a vevői reklamációk kezelésében (hiba analízis, intézkedési terv, 8D).
  • A társaság integrált rendszerének működtetése, folyamatos fejlesztése.

Elvárások:

  • Minőségügyi területen gyártói környezetben szerzett tapasztalat. Előny az autóipari környezet, előírások ismerete
  • Középfokú műszaki végzettség.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség.
  • 3 műszakos munkarend vállalása.
  • SAP ismeret, idegen nyelvtudás (angol, német) előny.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Pécel (új M0-ás mellett, XVII. kerület mellett).

Jelentkezését elektronikus levélben várjuk szakmai önéletrajzzal (angol és/vagy német) az alábbi email címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő