www.cvonline.hu

Minőségügyi technikus

  • A hirdetés 730 napja lejárt

A TRIGO Csoport több, mint másfél évtizedes tapasztalattal nyújt professzionális megoldásokat világszerte a minőségügy, a méréstechnika és műszaki szolgáltatások területén.

ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú végzettség
  • Német és/vagy angol nyelv alapfokú ismerete
  • Jó kommunikációs, motivációs, priorizálási és szervező készség
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság
  • Eredmény-, minőség- és vevőorientáltság
  • Akár többműszakos munkarend vállalása

FELADATOK:

  • Munkautasítások készítése, jóváhagyatása, oktatása
  • Munkák szakmai irányítása, felügyelete, fejlesztése
  • Mérnöki munka támogatása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Karrierlehetőség a világ első számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Győr

Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol