www.cvonline.hu

Minőségügyi technikus

  • Az állásajánlat lejárt.

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.

Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével.

munkakörbe keresünk munkatársat győri gyárunkba

Feladatok:

  • Beszállítói minőségbiztosítási terület támogatása alapanyag tesztek, mérések dokumentálásával,
  • Funkcionális tesztek, mintagyártások megszervezése, koordinálása az érintett termelési területtel,
  • Eredmények dokumentálása, javaslat előkészítése a beszállítói minőségbiztosítás részére.

Elvárások:

  • Termelővállalatnál minőségellenőrzés terén szerzett munkatapasztalat,
  • Kis darabszámú, irányított próbagyártásokban szerzett tapasztalat,
  • Termék jóváhagyási folyamat (PPAP) ismerete,
  • Kézi mérőeszközök használatának ismerete,
  • Jó rajzolvasási képesség,
  • Jó elemzőkészség,
  • Jó együttműködési-, csapatmunkára való készség,
  • Önállóság és precizitás,
  • Megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem valamint béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő feladatok

Kérjük, hogy részletes szakmai önéletrajzát Kónya Rita, HR generalista részére küldje el az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Győr
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr