www.cvonline.hu

Minőségügyi technikus

Régió:

Komárom-Esztergom

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.02.
Hirdetés azonosító: 1082219
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kisbéri partnercégünk fejlődő üzletágába keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Műszaki rajzok nyilvántartása, kezelése
  • Reklemáció utáni elemzés, intézkedés
  • Bejövő áru ellenőrzése, bevezetése a gyártásba
  • Gyártásközi mérési adatok elemzése, riportálása
  • Részvétel folyamatfejlesztési projektben

Elvárások:

  • Középfokú műszaki,- technikusi végzettség vagy érettségi
  • Ellenőrzések elvégzésében szerzett munkatapasztalat
  • Fémipari területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és juttatasok
  • Hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítése követően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.