www.cvonline.hu

Minőségügyi technikus

  • A hirdetés 306 napja lejárt

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.
Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével.

munkakörbe keresünk munkatársat győri gyárunkba

Feladatok:

  • Termelési terület támogatása termék minőséggel kapcsolatos kérdésekben
  • Selejt analízis előkészítése
  • Minőségügyi mérőszámok dokumentálása
  • Mérési támogatás és dokumentálás új termék/folyamat bevezetésekor

Elvárások:

  • Termelő vállalatnál minőségellenőrzés terén szerzett munkatapasztalat
  • Jó elemzőkészség
  • Jó együttműködési készség, csapatmunkára való képesség
  • Önállóság és precizitás
  • Megbízhatóság
  • Jó rajzolvasási képesség
  • Kézi mérőeszközök használatának ismerete

Előny:

  • SAP ismeret
  • Angol alapfokú nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem valamint béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő feladatok

Kérjük, hogy részletes szakmai önéletrajzát Kónya Rita, HR generalista részére küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő