www.cvonline.hu

Minőségügyi technikus (Veszprém megye)

  • A hirdetés 589 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Folyamatosan fejlődő autóipari beszállítói Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát:

Pozíció leírása:

Gyártásközi minőségügyi feladatok ellátása;
Reklamáció kivizsgálásban a QA mérnök támogatása;
Selejtek kivizsgálása;
Szükséges dokumentációk elkészítése, napra készen tartása;
Minőségbiztosítási módszerek alkalmazása.

Követelmények:

Középfokú műszaki végzettség
Hasonló területen szerzett 1-2 év szakmai tapasztalat
Középfokú német vagy angol nyelvismeret
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

Felsőfokú végzettség
Méréstechnikai ismeretek

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Stabil, bővülés alatt álló vállalati háttér
Béren kívüli juttatások
Személyes fejlődési lehetőség

Ideális pályázó:

Jó problémamegoldó
Jó kommunikációs- és szervezőkészséggel rendelkezik
Agilis, pörgős személyiség