Minőségügyi technikus - Szombathely (Referenciaszám: RE-1787)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1095008

Feladatok:

  • Árubeérkeztetés
  • Reklamációk feldolgozásában való aktív részvétel
  • Labortesztek elvégzése
  • Bemintázásban való részvétel
  • Minták specifikációk szerinti legyártása, annak felügyelete
  • Mintaraktár és a zárolt raktár készletének felügyelete, naprakészen tartása
  • Riportok, dokumentációk készítése
  • Oktatások megtartása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki rajz ismeret
  • Német és/vagy angol nyelv ismerete (legalább írásban)
  • 1-2 év releváns munkatapasztalat
  • Döntésképesség
  • Megbízhatóság

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Szombathely

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1787-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)