Minőségügyi technikus - SQA terület - Csehország (Referenciaszám: KJ-1552)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 1053560

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Autóiparban, termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Folyékony cseh nyelvtudás, emellett német vagy angol nyelvtudás előny
  • 2, illetve 3 műszakos munkarend vállalása
  • Kiváló elemző és stressztűrő képesség
  • SAP, MFG PRO ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Változó környezethez való gyors alkalmazkodóképesség

Feladatok:

  • A beszállított alkatrészek folyamatos minőségellenőrzése, hangsúlyt fektetve az auditok során feltárt minőségi problémákra
  • Összegyűjti, nyilvántartja a tanúsítványokat a jóváhagyott beszállítóktól
  • Kezeli és ellenőrzi a hatásköréhez tartozó dokumentumokat, aktualizálja
  • Beszállítói reklamációs ügyintézés
  • Nem megfelelőség esetén azonnali és hosszú távú intézkedések kezdeményezése a beszállítónál, hatékonyságuk ellenőrzése
  • Csomagolás ellenőrzése, csomagolási előírások

A munkáltató ajánlata:

  • Dinamikusan fejlődő multinacionális nagyvállalat új gyáregysége
  • Modern munkakörnyezet
  • Költözés-, letelepedés-, bejárás támogatás
  • Étkezési, sport és szabadidős hozzájárulás
  • Extra szabadság
  • Üdülési támogatás
  • Nyugdíjbiztosítás
  • Nyelvtanulás és egyéb képzések
  • Orvosi ellátás
  • Hűségprogram, céges rendezvények

A munkavégzés helye:

Csehország - Bor

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. globális érdekeltségű autóipari beszállító megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat a cégcsoport újonnan induló Bor-i gyáregységéhez akár azonnali kezdési lehetőséggel.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el német vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó KJ-1552-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a +36 20447 6848-as mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 5448/2008.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Külföld
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -