Minőségügyi technikus | Quality Technician - Komárom környéke

  • A hirdetés 64 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladata lesz: Vevői reklamációk kezelése, dokumentációk készítése, aktualizálása, hibaanalízis, javaslattétel a problémák megoldására, aktív részvétel az auditokra való felkészülésben.

Végzettség:
Minimum középfokú műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angolnyelv-tudás Szakmai ismeret(FMEA, 5Why, 8D, SPC, HACCP) Kiváló problémamegoldó készség B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik és vállalja a pozícióval járó utazásokat.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Stabil, fejlődő, nemzetközi hátterű családias vállalkozás.