www.cvonline.hu

Minőségügyi technikus (Hatvan)

  • A hirdetés 730 napja lejárt

FELADATOK:

  • Partnerek folyamatos informálása a náluk végzett tevékenységekről
  • Mérnökökkel történő napi szintű kapcsolattartás
  • Részvétel a napi belső megbeszéléseken
  • Futó munkák ellenőrzése
  • Munkautasítás készítése, jóváhagyatása, oktatása
  • Munkák szakmai irányítása, folyamatos felügyelete, fejlesztése
  • Belső és külső reklamációk, nem megfelelőségek kezelése, követése
  • Munkákhoz szükséges eszközök, segédanyagok biztosítása
ELVÁRÁSOK:
  • Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Minőségügyi technikák alapvető ismerete
  • Mérnöki alapelvek ismerete
  • Autóipari szakmai tapasztalat előny
  • Számítógépkezelői ismeretek
  • Folyamatszemlélet
  • Jó szervezőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság
  • Jogosítvány és saját gépjármű elvárás
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Hosszú távú karrierlehetőség a világ első  számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
  • Változatos projektekben való részvétel lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag Munkavégzés helye: Hatvan
  • Munkába állás kezdete: azonnal

A TRIGO 1997-es alapítása óta nyújt professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára.

A nemzetközi nagyvállalat több mint 4500 szakemberével 4 kontinens 20 országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára. Hiszünk abban, hogy céljainkhoz és a fenntartható sikerhez a tehetségen és teljesítményen keresztül vezet az út.

Ha szeretnél dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lenni, csatlakozz a TRIGO-hoz!

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő