www.cvonline.hu

Minőségügyi technikus (bejövő áru ellenőr)

  • A hirdetés 284 napja lejárt

Cégbemutató:
Az SCS Stahlschmidt Cable Systems Magyarország Kft. 1993 óta működő német tulajdonban lévő tatabányai cég.  A szervezet fő profilja az autóipar számára gyártott bowdenek, húzókötelek előállítása, melyek az alábbi funkciók ellátását szolgálják: ülések mozgatása, billentése, ajtónyitó szerkezetek reteszelése, külső visszapillantó tükrök mechanikus mozgatása, napfénytető roló mozgatása, illetve klímaberendezések mechanikus vezérlése. A vállalat több, mint 20 éves fennállása során alapvető fontosságúnak tartotta/tartja a folyamatos megújulást és a vevők teljes körű kiszolgálását.

Elvárások:

  • Középszintű vagy technikusi végzettség
  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Német kommunikációs szintű nyelvtudás
  • Műszaki rajzolvasás
  • Alap és speciális méréstechnikai ismeretek
  • MS Office gyakorlati ismerete
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, figyelmes, alapos és precíz munkavégzés

Feladatok:

  • Termékek átvétele az előírt ellenőrzési utasítások alapján
  • Hitelesített mérőeszközökkel történő mérések elvégzése műszaki rajz alapján
  • Mérési eredmények számítógépes rendszerben való előírás szerinti dokumentálása
  • Beszállítói reklamációk indítása, kezelése, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszállítókkal kapcsolatban statisztikák készítése (napi, heti, havi, éves),
  • Zárolások végzése, hibás termék megjelölésének és elkülönítése, könyvelése
  • Zárolt készlet felügyelete, selejtezések kezelése, kimutatások készítése
  • Alapanyag válogatások koordinálása, felügyelete, kiértékelése
  • Részvétel beszállítók értékelésében

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Családias légkör

Munkavégzés helye: Tatabánya

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német