Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

MINŐSÉGÜGYI (SQA) CSOPORTVEZETŐ

(HF 10-7068)

pozícióba.

 Feladat

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • Az auditokon való részvétel,
  • 2-3 fő beszállítói minőségügyi mérnök koordinálása,
  • Reklamációanalízis, hatásosság vizsgálat,
  • Beszállító fejlesztés.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Minőségbiztosítási módszerek ismerete,
  • Beszállítói területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Előnyt jelent: vezetői tapasztalat vagy vezetői affinitás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű

és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7068"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator