www.cvonline.hu

Minőségügyi rendszermérnök

  • A hirdetés 651 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális, autóipari termékeket gyártó vállalat részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Minőségbiztosítási eljárások kidolgozása, működtetése, oktatása;
Belső minőségügyi problémák elemzése, javító intézkedések koordinálása;
Termelési területek minőségügyi támogatása;
ISO_9001 rendszer folyamatainak kiépítése és fenntartása;
Vevői reklamációk felülvizsgálata;
Nem megfelelőségek feltárása, kritikus munkafolyamatok meghatározása és elemzése, javító intézkedések kezdeményezése;
Dokumentációs rendszer felügyelete, dokumentumok karbantartása.

Követelmények:

Egyetemi v. főiskolai műszaki diploma
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Minőségbiztosítási szabványok és módszerek ismerete - ISO 9001 bevezetésében gyakorlat

Munkavégzés helye:

Tatabánya és vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes fizetés
Világszínvonalú multinacionális vállalat
Fiatalos munkakörnyezet
Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Ideális pályázó:

Jó problémamegoldó és szervező készséggel rendelkezik
Rugalmas
Terhelhető

Helyek Tatabánya
Székesfehérvár
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest

Gyakornok az IT innovációs labor és webfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.