www.cvonline.hu
Minőségügyi rendszermérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.15.
Jelentkezési határidő: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1178655

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező Partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségirányítási rendszerfelügyelet és -fejlesztés
  • Belső rendszer- és folyamatauditok felügyelete
  • Belső auditorok munkájának koordinálása, felügyelete
  • Tanúsító és vevői auditok előkészítésében, koordinálásában, szervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel
  • Dolgozók, auditorok folyamatos képzése
  • Műszaki dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Minőségirányítás területén szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ISO 9001 szabvány ismerete
  • Auditori képesítés

Előny:

  • ISO/TS 16949, AS9100 szabványok ismerete
  • Minőségügyi statisztikai eszközök alkalmazása
  • LEAN tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Családias, tiszta munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás és lakhatás támogatása

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.