www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1155923

Megbízónk a világ egyik piacvezető, személy-, és haszonjárműipari technológiai beszállító csoportjának magyarországi vállalata. Magyarországon a 200 legnagyobb vállalat közé tartozó gyár közel 20 éves sikeres működése során több lépcsőben bővült, jelenleg a legutóbb megvalósított fejlesztés keretében bevezetett új termékek gyártásának felfuttatása folyik. A vállalat elkötelezett a fejlődési lehetőségek kihasználása, tiszta, biztonságos és hatékony munkahelyek megteremtése és fenntartása iránt. Számára a fejlesztések alapján megfogalmazott célkitűzések sikeres megvalósításához szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A vállalat minőségügyi rendszerének karbantartása, fejlesztése
  • A vonatkozó minőségügyi szabványok, változások figyelése, aktualizálása
  • A minőségügyi rendszerrel, szabványokkal és követelményekkel kapcsolatos oktatások megtartása
  • Tanúsító auditok előkészítése és vezetése
  • A belső termék-, folyamat- és rendszerauditok tervezése, elvégzése
  • Termékauditorok munkájának koordinálása
  • A feltárt nem-megfelelőségekre helyesbítő- és megelőző intézkedési tervek kérése, ezek helyességének felülvizsgálata, végrehajtásuk
  • A minőségügyi rendszer dokumentációjának kezelése
  • Folyamatos fejlesztések biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Erős ISO/TS 16949 ismeret
  • Autóipari cégnél hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Auditálási ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldási képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, éves bónusz, emelt szintű bejárási támogatás
  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK, Tatabánya környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678