www.cvonline.hu

Minőségügyi rendszermérnök

  • Frissítve 1 napja

 Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A minőségi dokumentumok karbantartása;
Minőségi dokumentumok jóváhagyása;
Eljárások, munkautasítások készítése, karbantartása, optimalizálása;
A folyamatok fejlesztése, a fejlesztésekben aktív részt vétel;
ISO/TS 16949 szerinti minőségbiztosítási rendszer biztosítására hozott intézkedések bevezetésének koordinálása;
Éves folyamat és termékaudit terv készítése;
Aktív részvétel a belső rendszerauditokra / külsős auditokra való felkészülésben, szabványkövetelmények ismertetése egy –egy területen;
A vevői auditok felkészülésének koordinálása;
Új belépők minőségügyi alapoktatása;

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Minőségbiztosítási rendszerek ismerete, Core Tool ismeretek (FMEA, Control Plan, MSA, PPAP, 8D, SPC)
Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
ISO/TS16949 belső rendszerauditor végzettség
VDA 6.3 folyamatauditor végzettség
Autóipar területén szerzett releváns tapasztalat: vevői és/vagy beszállító minőségügy területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Esztergom régió

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Komoly szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
Bejárási vagy albérleti támogatás

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Esztergom, Budapest
Egyéb hasonló állások Önnek
Csomagoló (22.00-06.00 - bruttó 170e Ft/hó)

Human Centrum Kft.

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése...

Project Manager

HAYS Hungary Kft.

Új termék bevezetés területre keresünk Project ...

Épületgépész mérnök

Randstad Hungary Kft.