www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1077463

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Auditorok munkájának koordinálása, felügyelete
  • Belső rendszer auditok elvégzése
  • Belső folyamat és eljárás auditok szervezése, lebonyolítása
  • Minőségügyi kézikönyv és eljárások készítésében közreműködés
  • Oktatás (gyár új dolgozói részére, auditorok folyamatos képzése)
  • Külső audit szervezetekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Mérnöki vagy főiskolai végzettség
  • Auditori képesítés
  • Alapismeretek a minőségügyi módszerek és technikák területén
  • Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat: min. 3 év
  • Autóiparban szerezett tapasztalat előny
  • Angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK, Veszprém megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország