www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK (Auditor)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 970136

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A minőség-előtervezési folyamat lefektetése új projektek esetében
  • Belső rendszer auditterv elkészítése
  • Auditok időben való megszervezése, lebonyolítása és kiértékelése, szükség esetén ismétlődő auditok elvégzése
  • Belső folyamat- és eljárás auditok szervezése, audittervek elkészítése az illetékes részlegekkel együtt, auditok szakmai felügyelete
  • Minőségügyi kézikönyv és eljárások készítésében való közreműködés
  • A gyár új dolgozói részére oktatás a minőségbiztosítási rendszer működéséről
  • Belső auditorok képzése
  • Kapcsolattartás a külső audit szervezetekkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Auditor képesítés
  • Minőségügyi területen szerzett szakképesítés
  • Ismeretek a minőségügyi módszerek és technikák területén
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat - min. 2 év
  • Autóiparban szerzett gyakorlat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, 13. havi fizetés, utazási támogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK (Auditor), Veszprém megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország