www.cvonline.hu

Minőségügyi rendszermenedzser

  • A hirdetés 1294 napja lejárt

Nemzetközi autóipari beszállító vállalat részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A minőségügyi rendszer fejlesztése, irányítása és ellenőrzése,
  • Minőségügyi projektek szakmai támogatása, esetenként irányítása,
  • Folyamatfejlesztési javaslatok megtétele, javító intézkedések végrehajtásának kialakítása,
  • Minőségjavító projektek tervezése és koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Termelő cégnél eltöltött minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol és német  nyelvtudás
  • Proaktív gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlesztés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzait az alábbi e-mail címre.

Hivatkozási szám: 205-2014/2

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő