www.cvonline.hu

Minőségügyi rendszermenedzser [MBS-MRM-009]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.02.02.
Hirdetés azonosító: 782800

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális hátterű autóipari megbízónk számára keresünk új munkatársat Minőségügyi rendszermenedzser munkakörbe.

Feladatok

- A minőségügyi rendszer fejlesztése, irányítása és ellenőrzése,
- Minőségügyi projektek szakmai támogatása, esetenként irányítása,
- Folyamatfejlesztési javaslatok megtétele, javító intézkedések végrehajtásának kialakítása,
- Minőségjavító projektek tervezése és koordinálása

Elvárások

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Autóipari szabványok ismerete
- Termelő cégnél eltöltött minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol és német nyelvtudás
- Proaktív gondolkodás
- Jó problémamegoldó képesség

Egyéb

Amit Ügyfelünk nyújt:
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Stabil, multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollegák

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Gyártás / Termelés
Régió