Biztos háttérrel rendelkező gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMENEDZSER

 (HF 9-6575)

pozícióba.

Feladat

  • A minőségügyi rendszer irányítása, fejlesztése,
  • Minőségügyi projektek szakmai támogatása,
  • Folyamatfejlesztései javaslatok tétele,
  • Javító intézkedések véghezvitelének kialakítása,
  • Minőségjavító projektek tervezése, felügyelete.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Termelő cégnél szerzett 2-3 éves vezetői tapasztalat,
  • Aktív, tárgyalóképes angol és német nyelvtudás,
  • Autóipari szabványok ismerete,
  • Jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos légkör.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Győr- Moson- Sopron megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar ANGOL és NÉMET nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6575"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna