www.cvonline.hu

Minőségügyi rendszermenedzser (Gy-M-S)

  • A hirdetés 1194 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Minőségügyi rendszermenedzser munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • A minőségügyi rendszer fejlesztése, irányítása és ellenőrzése
  • Minőségügyi projektek szakmai támogatása, esetenként irányítása
  • Folyamatfejlesztési javaslatok megtétele, javító intézkedések végrehajtásának kialakítása
  • Minőségjavító projektek tervezése és koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Termelő cégnél eltöltött minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol és német  nyelvtudás
  • Proaktív gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő