www.cvonline.hu

Minőségügyi rendszer koordinátor

  • A hirdetés 844 napja lejárt
Multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Minőségügyi rendszer koordinátor munkatársat.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:
  • Belső auditok megtervezése, koordinálása és lebonyolítása;
  • Minőségügyi és globális fejlesztések támogatása;
  • A belső minőségügyi dokumentáció karbantartása;
  • A minőségügyi nyilvántartás szabályozása és karbantartása;
  • Vevői auditok szakmai támogatása;
  • Folyamatmérnökökkel való együttműködés a gyártással kapcsolatos dokumentációs rendszer felügyeletének és ellenőrzésének érdekében.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Min. 5 év autóiparban szerzett tapasztalat;
  • Min. 3 év auditori tapasztalat (auditor végzettség elvárt);
  • Tárgyaló képes angol nyelvtudás;
  • ISO/TS 16949, VAD, APQP, SPC ismeret;
  • Összeszerelésben, fém megmunkálásban szerzett tapasztalat.

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: O02mrk

Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator