Minőségügyi rendszer auditor - Veszprém (Referencia szám: RE-1701)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1077594

Feladatok:

  • Belső rendszerauditok elvégzése, auditterv elkészítése, lebonyolítása
  • Belső folyamat és eljárás auditok szervezése és lebonyolítása
  • Auditok szakmai felügyelete
  • Közreműködés a minőségügyi kézikönyv és az eljárások készítésében
  • Belső auditorok képzése
  • Oktatások lebonyolítása

Elvárások:

  • Legalább 3 éves minőségügyben szerzett tapasztalat
  • 1 éves folyamatauditálásban szerzett tapasztalat
  • Auditori képesítés
  • Tárgyalóképes német ÉS angol nyelvtudás
  • Belső ISO/TS auditori végzettség
  • VDA 6.3 auditori képesítés előnyt jelent
  • Minőségügyi core tool-ok ismerete és használata

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1701-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő