MINŐSÉGÜGYI PROJEKTVEZETŐ - TÁRGYALÓKÉPES ANGOL NYELVTUDÁSSAL

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 957223

Link megjelenítéseimages/editor/1286498383.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk a jármű- és az elektronikai ipar számára világszínvonalú
minőségügyi és műszaki tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó piacvezető nagyvállalat.
Számukra keresünk innovatív és teljesítményközpontú szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Minőségügyi projektek operatív felügyelete, fejlesztése
  • Nyugat-Magyarországi projektek koordinálása
  • Vevőkkel való kapcsolattartás, az üzletfejlesztés támogatása
  • Rendszeres jelentések és kimutatások készítése
  • Felelősség a projektek koncepciójáért, indításáért, zárásáért és értékeléséért
  • Új kollégák betanításának felügyelete
  • Szakértő kollégák motiválása, fejlesztése
  • Tréningkoncepció kidolgozása és megvalósítása

ELVÁRÁSOK

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves minőségügyi tapasztalat gyártási környezetben
  • Autóipari tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • Határozottság
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Analitikus folyamatszemlélet
  • Nagy fokú ügyfél-orientáció

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Kimagasló alapfizetés
  • Céges autó
  • Havi 65.000,-Ft cafeteria
  • Attraktív bónuszrendszer
  • Nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége
  • Sokoldalú változatos munkakör
  • Hosszú távú karrierlehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Kelet-Pest megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI PROJEKTVEZETŐ - TÁRGYALÓKÉPES ANGOL NYELVTUDÁSSAL, Kelet-Pest megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-70-615-3517
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678