www.cvonline.hu

Minőségügyi (PPAP) technikus (Referenciaszám: FE-909)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2014.08.17.
Hirdetés azonosító: 781479

Feladatok:

  • Az első minta benyújtási folyamat koordinálása az új termékek alkatrész-beszállítóira vonatkozóan
  • PPAP dokumentáció bekérése, ellenőrzése a jóváhagyás folyamatának nyomon követése
  • A mintázási követelményekben, szabványokban, előírásokban bekövetkezett változások egyeztetése a beszállítókkal
  • Mintadarabok ellenőrzése a rajzoknak és a specifikációknak megfelelően, mérési eredmények rögzítése
  • Szoros együttműködés a beszállítói minőségbiztosítási mérnökökkel és a beszerzéssel

Elvárások:

  • Középfokú (műszaki) végzettség
  • Minőségbiztosítás/méréstechnika területén szerzett szakmai tapasztalat
  • PPAP ismeret előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs és szervező készség, talpraesett, magabiztos személyiség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Változatos munka nemzetközi cégnél, nagyvállalati környezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye:

Mezőlak (Pápától 10 km-re)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait feltüntetve a levél tárgyában a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-909-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő