www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 422 napja lejárt

A Bebusch Hungária Kft közel 20 éve Magyarországon működő autóipari beszállító keres:

kollégát az alábbi munkakörre

Feladatok:

  • Minőségjavító feladatok megoldása.
  • A beszállított alkatrészek, szerelvények minősítése.
  • Gyártásközi ellenőrzések végzése.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki, végzettség
  • Műszaki rajzolvasási készség
    Alapvető mechanikai mérőeszközök ismerete
  • 1-2 éves autóiparban szerzett gyakorlat
  • ISO/TS 16949 ismeret

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Oroszlány

Jelentkezni önéletrajz megadásával az alábbi címen lehet.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola