www.cvonline.hu

Minőségügyi munkatárs

  • A hirdetés 966 napja lejárt

Az Alutech Kft (alumínium alkatrészek kovácsolása, és CNC megmunkálása)

Minőségügyi munkatársat

keres kállói üzemébe.

Feladatok

  • 3D Koordináta mérőgép programozása,
  • Részvétel a reklamációk kezelésében, 8D riportok készítése, a meghatározott intézkedések bevezetése és nyomon követése,
  • Minőségügyi dokumentáció kezelése, naprakészen tartása
  • Gyártási terület minőségügyi támogatása,
  • Széria indítások bemérése, a méréshez szükséges módszerek kidolgozása,
  • Első minta dokumentálása.

Elvárások

  • Koordináta mérőgép programozási ismeret (Mitutoyo mérőgép mérőprogram ismerete előny),
  • Szakirányú képesítés;
  • Fémipari területen szerzett szakmai tapasztalat (forgácsolás, melegalakítás),
  • Minőségellenőrzési gyakorlati tapasztalat (alapvetően hosszmérés),
  • ISO 9001 / ISO TS 16949 Minőségirányítási rendszerek ismerete,
  • Átlagon felüli kommunikációs képesség;
  • Aktív részvétel a munkavégzés gyakorlati részében;
  • Magas stressztűrő képesség;
  • Alkalmas csapatmunka végzésre;
  • Német és/vagy angol nyelv ismerete;

Jelentkezni az alábbi email címen lehet!

Helyek Nógrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol