www.cvonline.hu

Minőségügyi Munkatárs

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.03.19.
Hirdetés azonosító: 853966

Nemzetközi partnercégünk most épülő gyárába keresünk Minőségügyi munkatársat .

Feladatok:

- Minőségirányítási szabályok követése és fejlesztésükben való részvétel
- Reklamációk kezelése
- Minőségügyi oktatás a kollégák számára
- Anyagellenőrzések végrehajtása
- Költésgelemzés, veszteségek feltárása
- 2 év után műszakos munkarend

Elvárások:

- Középfokú műszaki végzettség (minőségbiztosítás előny)
- Legalább két éves fémipari tapasztalat
- Reklamációkezelési módszerek ismerete
- Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
- Számítógépes ismeret, (SAP R/3 ismerete előny)
- Kiemelkedő kommunikációs készség
- Határozott fellépés, felelősségteljes hozzáállás

Amit kínálunk:

- Lehetőség a vállalat most épülő, vadonatúj gyárának a kiépítésében
- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség egy elismert, hosszú tradícióval rendelkező nemzetközi cégnél
- Egyedülálló technológiával bíró munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a