www.cvonline.hu

Folyamat minőségügyi mérnök (PQE)

  • Company_icon BECOM Electronics Hungary Kft.
  • Location_icon Környe, Komárom-Esztergom
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

A Becom Electronics GmbH leányvállalata vagyunk, az ipar egyik vezető EMS-Partnere (Electronics Engineering & Manufacturing Services), osztrák székhellyel. Ügyfeleink a rugalmasság mellett értékelik a magas minőségi normákat és az átfogó technikai szakértelmünket. Piaci pozíciónk megerősítése érdekében, új munkaerőt keresünk magyarországi leányvállalatunkba.

Feladatok:

  • Minőségi problémák elemzése, megoldása, dokumentálása
  • Vevői reklamációk kezelése, 8D riportok készítése
  • Vevői auditokra való felkészülés, azokon való részvétel
  • Minőségügyi mutatók nyomonkövetése, fejlesztése
  • Termékek bevezetésével kapcsolatos projektekben való aktív részvétel
  • Belső auditok koordinálása, jelentések jegyzőkönyvezése, az előírt intézkedések megvalósulásának nyomonkövetése
  • Költségcsökkentést célzó intézkedések meghatározása és bevezetése, standard problémamegoldó technikák alkalmazása
  • Együttműködés a támogató osztályokkal
  • A minőségi célok teljesülésének figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (villamos vagy gépész)
  • Legalább 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete (8D, 5W, PPAP, APQP, FMEA)
  • Aktív kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Kiváló számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Csapatmunkára és együttműködésre való képesség, proaktivitás

Előnyt jelent:

  • Elektronikai gyártási folyamatok ismerete
  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás

Utazási támogatás/juttatások:

  • Bejárás támogatás
  • Egyéb béren kívüli juttatás

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette figyelmét és szeretne csapatunk részese lenni, kérjük küldje el pályázatát a Jelentkezés gombra kattintva vagy a lenti e-mail címre:

Cím: H-2851 Környe, Budai út 1.
Weboldal: Link megjelenítése

Helyek Környe
Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés > Belső ellenőr, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök, Technikus, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német