www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI Munkatárs

  • A hirdetés 268 napja lejárt

Baranya megyei, autóiparba beszállító műanyag fröccsöntő vállalat keres szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az adott termelési egység minőségügyi folyamatinak irányítása
  • Az adott területhez tartozó minőségügyi csapat vezetése és irányítása (gyártás, mérőlabor, vevői kapcsolattartás)
  • Közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel a meglévő és új termékeknél
  • Az ISO:9001; ISO/TS 16949  minőségügyi rendszerek szerint történő megfelelőség biztosítása az adott termelési egységben
  • A minőségügyi mutatók fejlesztése, javítása
  • Projektekben történő közreműködés
  • Az irányítása alá tartozó ellenőrök szakmai fejlődésének biztosítása
  • Dokumentáció, riportok készítése, prezentálása
  • Társosztályokkal, menedzsmenttel történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú műszaki végzettség
  • Több év minőségügy területén szerzett tapasztalat, vezetői tapasztalat előny
  • Autóipari szabványok ismerete előny
  • Minőségügyi technikák, módszerek ismerete (PPAP, MSA, SQC, SPC, 8D)
  • LEAN módszerek ismerete előny
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
  • Erős szervező és problémamegoldó képesség
  • Jó tárgyaló, együttműködési és meggyőző készség

Amit megbízónk nyújt:

  • Változatos munka
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye: Baranya megye, Komló
A jelentkezés módja:
Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát, bérigényét és motivációs levelét az alábbi e-mail címre küldeni.
Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI  Munkatárs.
Elérhetőségi adatok:
RÁK Antenna Gyártó Kft.,
Kapcsolattartó: Pálfalvi Rita.

Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő