www.cvonline.hu

Minőségügyi Munkatárs

  • A hirdetés 653 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége,
a Pátria Nyomda Zrt.

Minőségügyi munkatársat

keres.

Feladatok:

  • integrált irányítási rendszer dokumentumainak karbantartásában való közreműködés
  • aktív részvétel a nyomdai üzletág működésfejlesztési tevékenységének kialakításában és működtetésében (folyamatok újraszabályozása, optimalizálása; az ellenőrzési rendszer átalakítása; az ellenőrzések hatékonyságának növelése)

Elvárások:

  • jártasság a nyomdai kivitelezési technológiákban
  • nyomdatermékek minőségi kritériumainak ismerete
  • irányítási rendszerszabványok alapelveinek és követelményeinek ismerete
  • folyamatfejlesztő-technikák ismerete és alkalmazása
  • felsőfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • előrelépési lehetőség
  • támogató irányítás a betanulási időszakban
  • határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budatest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: minőségügyi munkatárs!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol